Być gotową

szczęście

szczęścieKażda młoda kobieta, która dowiaduje się o tym, że w jej łonie rozwija się mała fasolka, z której już niebawem urośnie mały człowiek, stara się jak najwięcej dowiedzieć i nauczyć na temat swojego obecnego stanu oraz nawyków żywieniowych, jakich właśnie powinna nabrać. Na szczęście dziś coraz szybciej możemy wykryć ciążę a tym samym zapobiegać ryzykownym zachowaniom na samym jej początku. A Już od pierwszych tygodni niezbędna jest nie tylko odpowiednia dieta, ale również ułożenie planu na przyszłe miesiące.

Najważniejsze są oczywiście kwestie zdrowotne. Wiele kobiet dowiaduje się dopiero teraz o tym, jak mogą pomóc swojemu dziecku i jak mogą zapewnić mu zdrową przyszłość. Obecnie bardzo wiele lekarzy rekomenduje takie placówki jak bank krwi pępowinowej [bezcennydar.pl], które przechowują krew pępowinową naszego dziecka, by w odpowiednim momencie – gdyby kiedyś zachorowało, użyć komórek, jakie w niej się znajdują.

Komórki macierzyste [krewpepowinowa.pl]  pobierane wraz z krwią pępowinową mogą być przeszczepiane do odpowiednich miejsc w organizmie, tak by komórki leczyły i regenerowały. Obecnie przeprowadza się bardzo wiele udanych operacji tego typu – bardzo często z sukcesem.

Młoda mama ma dziewięć miesięcy by przygotować się do przyjścia maleństwa na świat. Jednak to tylko dziewięć miesięcy, które mijają nadzwyczaj szybko. A zazwyczaj i tak mamy mniej czasu, by przygotować się do rozwiązania, gdyż o ciąży najczęściej dowiadujemy się między siódmym a dziesiątym tygodniem. Ważne by nie dać się zwariować – kobiety w ciąży są celem wielu firm farmaceutycznych, które grają na emocjach. Łatwo więc kupić niepotrzebny produkt, gdy ktoś wmawia nam, że jest on niezbędny dla zdrowia malca. Zaufajmy intuicji i poradom lekarza – w końcu jemu można ufać bardziej niż reklamom!