Trening pod okiem trenera osobistego

trener osobisty to skuteczna pomoc

Sport to nie tylko dbanie o smukłą sylwetkę i dobre samopoczucie, to również może być pasja, dzięki której będziesz czuł się szczęśliwszy. Zawsze najtrudniej jest zacząć. Jeśli potrzebujesz motywacji, trener osobisty może ci w tym pomóc. Ustali on twój plan treningowy i będzie czuwał nad prawidłowym wykonywaniem ćwiczeń podczas Twojego treningu personalnego.

Poprawne ćwiczenie jest niezwykle ważne, ponieważ samo robienie jakichkolwiek akrobacji nie gwarantuje uzyskania oczekiwanego efektu w określonym czasie. Jeśli zatem ćwiczyć, to tak, aby odpowiednie partie ciała pracowały na najwyższym poziomie, mięśnie się wzmacniały, a tłuszczyk odchodził w niepamięć.

Trening personalny – zobacz ofertę Fitnow.pl z Krakowa – powinien rozpoczynać się zawsze od rozgrzewki, ale tego z pewnością uświadomi Cię trener personalny. Rozgrzewka to takie odpowiednie przygotowanie do właściwych ćwiczeń. Mięśnie należy rozgrzać i rozciągnąć, aby nie nabawić się kontuzji. Po rozgrzewce nadchodzi czas na te właściwe ćwiczenia, które przygotował dla ciebie trener osobisty. Inne ćwiczenia będziesz wykonywać na brzuch, inne na pośladki czy uda. Na końcu treningu jest czas na wyciszenie i uspokojenie się. To bardzo ważny element, ponieważ pozwala wyrównać oddech, uspokoić pobudzony organizm, okiełznać tętno.

Każdy dobrze przygotowany trening osobisty powinien zawierać powyżej wskazane trzy etapy. Wówczas będzie on skuteczny, a ty będziesz się dobrze po nim czuć. Nawet zmęczenie, które przychodzi po wzmożonym wysiłku fizycznym może być bardzo przyjemne. Spróbuj, a przekonasz się sam!