Biorezonans i masaż limfatyczny częścią oferty gabinetów medycyny naturalnej

jak wygląda moksoterapia

Pigułka wiedzy na temat medycyny naturalnej, a w szczególności masażu limfatycznego czy moksoterapii, przyda się każdemu kto jest nimi choć w części zainteresowany. Gabinety medycyny naturalnej wykonują takie i inne zabiegi, a to szansa na skorzystanie z alternatywnego leczenia, którą warto wziąć pod uwagę. Tym bardziej gdy zwykle metody lekarskie nie dają oczekiwanej poprawy. Na start można również wykonać biorezonans i przekonać się jak prezentuje się nasz organizm.

Masaż limfatyczny i moksoterapia zadowolą Twoje ciało

Różnego rodzaju zabiegi na ciało, w tym nawet na samą twarz, stają się bardzo popularne. Chętnie korzystamy z takich jak między innymi właśnie masaż limfatyczny czy moksoterapia. Oba te zabiegi mogą wiele dać naszemu ciału. Tak naprawdę każdy gabinet medycyny naturalnej powinien te zabiegi wykonywać, więc nie będzie trudno się im poddać.

Masaż limfatyczny to masaż, w którym poprawiamy przepływ limfy (przefiltrowane osocze krwi) poprzez odpowiedni ucisk. W ten sposób usuwamy obrzęki, które robią się, gdy mamy zastój limfy. Masaż limfatyczny jest wykonywany również przy uczuciu ciężkich nóg oraz nawet na odchudzanie. Panie bardzo chętnie poddają się mu na samą twarz.

Moksoterapia to termiczna akupunktura. Do zabiegu używana jest jedna z roślin pochodząca z Mongolii. Jest w nią pakowana moksa i takie narzędzie pracy terapeuty w gabinecie medycyny naturalnej mocno przypomina cygaro. Terapeuta robi ruchy nad skórą, dlatego nie ma poparzenia. Moksoterapia używana jest do między innymi poprawy odporności, poprawy samopoczucia i w
uśmierzenia bólu spowodowanego na przykład napięciem mięśni.

Istotne przeciwwskazania do zabiegów

Przeciwwskazaniami do wykonywania moksoterapii, jak i do wykonania masażu limfatycznego są: miesiączka, ciąża, gorączka, a przy moksoterapii również nadciśnienie. Moksoterapią można podziałać również przy stosowaniu akupunktury (nakłuć igłami). Dzięki sprawdzonym informacjom wiemy, że gabinet medycyny naturalnej może wykonywać moksoterapię i masaż limfatyczny oczywiście, jeśli mają do wykonywania masażu dyplomowanych specjalistów.

Bogatą ofertę zabiegów jak moksoterapia, masaż limfatyczny, biorezonans Poznań gwarantuje w kilku gabinetach.