Zakupy nie muszą boleć

shopping

shopping

Zakupy towarzyszą każdemu i każdego dnia. Codziennie chodzimy do sklepów kupując żywność, artykuły spożywcze, chemiczne czy też koszulki z nadrukiem Greenprint. Jedni lubią robić zakupy w samotności, aby w pełni skupić się na tym co mają kupić, a na co patrzeć im w ogóle nie wolno. Wszystko po to, aby domowy budżet nie ucierpiał. Inni z kolei wolą chodzić po sklepach w towarzystwie, męża, chłopaka, mamy czy przyjaciółki. Jednakże właśnie większość mężczyzn zakupów nie lubi. Jak sobie poradzić, aby wspólne wyjście z mężczyzną do sklepu czy galerii handlowej nie stało się pasmem kłótni oraz nieporozumień.

Niemalże każda kobieta zna ten ból i wie jak trudno przekonać mężczyznę do zakupów. Gdy jednak już to się uda, to wcale nie oznacza sukcesu. Może chodzić ze skwaszoną oraz znudzoną miną. Podczas gdy kobiety kochają chodzić po sklepie i tracić pieniądze, oni uważają to za katorgę. Jednakże są sposoby, aby mężczyzna podczas robienia zakupów nie marudził, a był posłuszny.

Faceci do wszystkiego podchodzą zadaniowo. Lubią mieć wyznaczony cel, który trzeba osiągnąć. Zatem wykorzystajmy ich psychikę podczas robienia zakupów. Wyznaczmy więc listę zakupów. Będzie to miało kolejny pożytek, gdyż ograniczy czas podczas podejmowania decyzji między sklepowymi półkami. Czasem warto zgodzić się na to, co oni wybrali. Będzie to dla nich dodatkowa nagroda za poświęcony czas oraz zaspokojenie ich łowczego instynktu. Jeżeli chodzi o zakupy sprzętów do domu, co kobietom często spędza sen z powiek, mężczyźni takie zadania traktować mogą jako wyzwanie. Na parametry wyciskarki do cytrusów Citrocasa spojrzą swoim fachowym „męskim okiem”. Taka wyznaczona im misja będzie dla nich próbą oraz wymówką obudzenia małego chłopca, który drzemie w nich przez całe życie.

Kilka takich drobnych trików, a wszyscy domownicy będą zadowoleni, a może nawet pokochają wycieczki do sklepu.