Najpiękniejszych wspomnień czar

krówki reklamowe

Tęsknisz za okresem dzieciństwa, gdyż jest to najbardziej beztroski czas w twoim życiu. Niestety on tak szybko minął a tobie pozostały po nim- jedynie miłe wspomnienia. Okazuje się, że tamte problemy, które miałeś, były błahostką- w porównaniu z obecnymi. W dorosłym życiu nie możesz liczyć na to, że ktoś cię wyręczy lub podejmie za ciebie poważną decyzję. To ty sami musisz o sobie decydować- jesteś dla siebie zarówno sterem- jak i okrętem. Praca to nie szkoła- nie możesz zrobić sobie wagarów, a rodzice nie napiszą ci usprawiedliwienia. Szef to nie wyrozumiały ojciec, jeśli nie pracujesz i nie jesteś wydajny- to tracisz pracę.

Jeśli chodzi o rozrywki- to bycie dorosłym, wcale nie jest takie fajne, jak ci się wcześniej wydawało. Owszem, niby wszystko ci wolno, bo ukończyłeś osiemnaście lat, ale w praktyce- nie masz zwyczajnie na to czasu. W pracy musisz siedzieć ponad dziesięć godzin, a czasami zdarzają się nadliczbowe godziny, bo zlecenie było na wczoraj, a ty nadal jesteś w lesie. Wiadomo- szef żąda od ciebie wyników, na pewno nie będzie słuchał twoich wymówek. Po pracy też nie możesz się zrelaksować, bo w domu czekają dzieci, które z pewnością oczekują twojej pomoc przy odrabianiu lekcji.

Żona też nie pozwoli ci się nudzić, bo w domu jest zawsze coś do zrobienia. A to kran cieknie- a to drzwi skrzypią lub zepsuła się pralka. Gdy już uda ci się uporać z zadaniami, pozostaje niewiele czasu na rozmyślania. Okazuje się, że z czasów młodości najlepiej pamięta się smaki. Na przykład babciny kompot, wigilijne dania czy słodycze. Za twoich czasów nie jadło się tyle czekolady, co teraz. Ona była tylko na święta, bo nigdzie nie można było jej dostać. Krówki reklamowe- owszem były, ale na pewno niereklamowe i smakowały, tak jak teraz. Słodycze to były prawdziwe frykasy, dlatego we wspomnieniach mają lepszy smak niż w rzeczywistości.

Zobacz więcej: Krówki reklamowe | Sweet-Corner