Wypocząć w Święta

święta

gifts-xmas_lMacie już plany na święta? Większość z Was pewnie tak, gdyż znaczna większość Polaków święta spędza tradycyjnie – co roku  w podobny sposób. Niestety wielu z nas nie lubi tego czasu… Dlaczego? Młodzi Polacy często sprzeciwiają się tak utartej tradycji – denerwuje ich coroczne powtarzanie tych samych rytuałów – gównie opartych na spędzaniu czasu przy świątecznym stole. Może czas więc coś zmienić i postarać się pogodzić ten czas pomiędzy rodziną, znajomymi i własnymi planami?!

Tylko nieliczni Polacy decydują się na przełamanie corocznej tradycji i zamiast spędzać czas z rodziną decydują się o spędzeniu tych świątecznych dni na… wakacjach. Uczucie zmęczenia poświątecznego, jakie zazwyczaj nam towarzyszy po tych dniach obżarstwa wcale nie sprzyja wchodzeniu w Nowy Rok z entuzjazmem. Może warto więc poświęcić ten czas na zdrowy odpoczynek? Oczywiście jeśli Wasz trener personalny Kraków www.pfs-krakow.pl ma akurat wolne w święta, korzystajcie z dobrodziejstw sportów zimowych.

Wybierzmy się w góry – to pozwoli nam przecież najlepiej poczuć świąteczną atmosferę. A Szczawnica hotele pensjonaty www.hotelsmile.pl na tą okazję przygotowane mają zaplecze iście świąteczne i jednocześnie rozrywkowe. Narty, łyżwy i inne zimowe aktywności to coś na co niektórzy czekają cały rok. A jeśli nie lubimy (albo zwyczajnie nie chcemy i nie potrafimy) uprawiać tych sportów, wykorzystajmy ten wolny czas na relaks, oczyszczanie organizmu i umysłu i odpoczynek.

Warto na takim wyjeździe zastosować dietę (choć to zazwyczaj właśnie wtedy pozwalamy sobie na więcej przyjemności z jedzenia). Jedzmy, ale zdrowo! Każdy hotel ma przecież wyciskarki do cytrusów  zumoval(swiezowyciskaj.pl), podaje sałatki i warianty jedzenia dla osób na diecie. Oczywiście nie chodzi o to, byśmy odchudzali się podczas wolnych tygodni, ale byśmy mogli odpocząć i zregenerować siły!