Popularne zabiegi odchudzające

lifting

W ostatnim czasie w Krakowie został otwarty nowoczesny salon kosmetyczny oferujący również zawierający także propozycję chirurgii plastycznej. Zmorą wielu osób – zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn jest nadmierny tłuszcz. Siłownia, basen, rower – nawet w przypadku zrzucenia zbędnych kilogramów zdają się na nic, bowiem wciąż na ciele obecne są wstydliwe fałdy tłuszczu.

Liposukcja jest więc zabiegiem, który zadowoli tych, którzy nie mogą sobie poradzić z tłuszczowym problemem. Dzięki temu również choroby serca czy kręgosłupa odejdą w niepamięć. A redukcja wagi będzie procesem jeszcze łatwiejszym i przyjemniejszym. Zabieg trwa od 1 do 3 godzin i w jego wyniku odessane zostają około cztery litry tłuszczu. Innym popularnym zabiegiem plastycznym, który cieszy się bardzo dużą popularnością dzisiaj jest lifting. Polega on również na pozbyciu się nadmiaru ciała, ale w tym przypadku chodzi o skórę na twarzy. Jest to oferta skierowana głównie do ludzi starszych.

Z wiekiem bowiem coraz więcej zmarszczek i fałdów pojawia się na naszej skórze i twarzy, która rozciąga się przez co zaczyna wyglądać nieestetycznie i nieatrakcyjnie. Zabieg ten najczęściej przeprowadzany jest po pięćdziesiątym roku życia. Najpopularniejsze jest operowanie skóry w okolicach szczęki. Lifting może się wiązać oczywiście także z pewnymi powikłaniami jak np. stany zapalne skóry. Jednak do odważnych świat należy i czego się nie zrobi, żeby wyglądać młodziej i atrakcyjniej. Przez zabiegiem warto również odłożyć na bok różnego rodzaju antybiotyki, a także zaprzestać palenia papierosów, gdyż tego typu używki mogą mieć negatywny wpływ na proces gojenia.

Poczuj się piękna dzięki liposukcji w Krakowie!