Najlepsze restauracje w Krakowie

restauracja z ogródkiem

Lubicie bywać w restauracjach? Odwiedzacie czasem jakieś lokale? Niektórzy mają tą możliwość, że codziennie jadają jakieś posiłki w najróżniejszych lokalach. Dzieje się tak poniekąd przez pracę, a poniekąd przez to, że ich po prostu na to stać. Z kolei inne osoby raczej na co dzień celują w domową kuchnię i w swoje umiejętności, jednak od czasu do czasu pozwalają sobie na bywanie w takich miejscach, gdzie to inne osoby dbają o ich posiłek oraz o to co dokładnie znajdzie się na ich talerzu.

Trzeba przyznać, że czasem trzeba zadbać o to, aby to inne osoby Was rozpieszczały, dzięki czemu będziecie mogli się przyjemnie zrelaksować. Kolacja ze znajomymi, romantyczny obiad z ukochanym, czy nawet rodzinny wypad w niedzielę, po udanym spacerze. Restauracje w Krakowie można znaleźć praktycznie na każdym kroku, szczególnie jeżeli znajdujecie się w centrum i spacerujecie po Plantach Krakowskich.

Polecam: Restauracja Krowodrza Kraków z ogrodem WILLA FRYDERYKA

Wystarczy tylko, że zanurzycie się w rynkowe uliczki, a na pewno znajdziecie jakieś miejsce, gdzie będziecie mogli zjeść smakowite dania. Kuchnia europejska, chińska z modnym w ostatnich czasach sushi, czy też Francja i dobrej jakości wina, czy też może coś ze wspaniałych, włoskich przysmaków? Warto wybrać coś według własnego gustu lub też zdecydować się na coś bardziej tradycyjnego, z krakowskiej kuchni, co macie szansę zjeść tylko i wyłącznie tutaj, bo nieodzownie kojarzone jest tylko z tym regionem?

Jeżeli wybieracie się na obiad wiosną albo upalnym latem, to wybierzcie restauracje z ogrodem. Na świeżym powietrzu na pewno wszystko będzie Wam o wiele lepiej smakowało. W końcu to cudowne powietrze jeszcze bardziej nakręca nasze kubki smakowe. Restauracja z ogrodem znajduje się na Plantach Krakowskich, w miejscu, gdzie na pewno nie będzie przeszkadzał Wam gwar z ulicy, czy też spacerujący niedaleko ludzie.