Jesienna regeneracja

beauty-only-skin-deep_lJesień to idealny moment na rozpoczęcie akcji-regeneracji naszego ciała. Ktoś może pomyśleć dlaczego akurat jesień, przecież w tym czasie bardzo rzadko odsłaniamy nasze ciało. Jednak związane jest to ze zmniejszoną ilością promieni słonecznych, jakie docierają do naszej planety. To z kolei sprzyja pewnym zabiegom pielęgnacyjnym.

NA naszą uwagę w okresie jesienno-zimowym zasługuje zarówno skóra naszego ciała jak i same włosy. Dlatego zabieg taki jak keratynowe prostowanie włosów Kraków (farmaurody.com.pl) nie powinien nikogo już dziwić. W ostatnich latach bardzo modne stały się zabiegi z kwasami. Są to zabiegi, do wykonania których używa się różnych kwasów, w różnych odstępach czasu i przy różnych stężeniach. Zabieg dopasowywany jest do każdej klientki indywidualnie, gdyż każda z nas ma inną cerę, inaczej reagującą na te same zabiegi, czy kosmetyki. Efektem zabiegu z kwasami są mniej widoczne pory, zregenerowana cera, pozbawiona niedoskonałości. Kwasy powodują łuszczenie się skóry, dzięki któremu powstaje nowa, świeża, wygładzona i promienna cera. Oczywiście nie każdy może zabiegi te stosować, dlatego najpierw istotny jest wywiad z klientką. Na tak przygotowanej cerze idealnie utrzymuje się nawet ciężki makijaż ślubny Kraków (więcej na ten temat: purediamond.pl).

Nie zapominajmy również o naszych dłoniach i stopach. Noszenie zakrywającego obuwia, nie zwalnia nas z pielęgnacji tych sfer naszego ciała. Jeżeli będziemy regularnie dbać o nasze dłonie i stopy, przygotowanie ich do lata, nie będzie tak trudne. Dlatego starajmy się w miarę regularnie wykonywać manicure Kraków (farmaurody.com.pl). Nasze ciało zasługuje na całoroczną pielęgnację, natomiast jesienią i zimą możemy zafundować mu regenerację, która Wpłynie korzystnie zarówno na samo ciało jak i na ducha – nasze dobre samopoczucie.