Promocje i uroda

kosmetyczka kraków

flour-5_lChyba każda z nas czerpie przyjemność z dbania o siebie. Zakupy, relaks i zabiegi pielęgnacyjne działają dobrze nie tylko na nasze ciało, ale również na naszą duszę. Musimy jednak uważać, by nie naciąć się na nieuczciwych usługodawców, którzy właśnie w branży kosmetycznej i modowej często znajdują łatwy sposób na oszukanie i łatwy zarobek. Jakie chwyty najczęściej stosują, by zarobić na nas więcej niż powinni?

Przede wszystkim uważajmy na promocje i przeceny. Bardzo często okazuje się, że nieuczciwi sprzedawcy zamiast naprawdę atrakcyjnej ceny stosują dodatkowe opłaty. Kupując tanie rzeczy zwracajmy uwagę na koszty przesyłki. Czasem może okazać się, że tania odzież damska sklep sprowadzana jest z tanich krajów. Jednak koszty wysyłki od sprzedawcy są tak wysokie, że za ubranie zapłacimy tyle samo co w sklepie stacjonarnym. Sprawdzajmy też ceny zabiegów kosmetycznych. Są salony, w których ceny są zdecydowanie zawyżone. I choć używa się tam kosmetyków, które nie są tak luksusowe jak mówi to producent, liczy się jak za bardzo drogie środki. Tak więc wybierając się na keratynowe prostowanie włosów Kraków www.farmaurody.com.pl czy nawet masaż relaksacyjny Krakówsprawdźmy ceny w kilku salonach by mieć jakiekolwiek porównanie.

Warto również zastanowić się gdy dostaniemy zaproszenie na darmowe zabiegi pielęgnacyjne. Często okazuje się, że przychodząc na taki zabieg zostaniemy wręcz zmuszeni do zakupu produktów – najczęściej bardzo drogich, które jednak nie są znana marką a niewiadomego pochodzenia kremami i specyfikami, które w istocie mogą nam zaszkodzić. Jeśli taki produkt nie ma certyfikatu jakości oraz składu od razu zrezygnujmy. Zwracajmy również uwagę na to, czy na tubkach widnieje kod kreskowy i jaki jest kraj produkcji takiego kosmetyku.