Na co zwracać uwagę zamawiając przypinki?

przypinki to gadzet swietnie sprawdzajacy sie jako reklama

Przypinki to niedrogi, a skuteczny i pewnie przez to tak popularny gadżet wykorzystywany w celach reklamowych. Te naprawdę niedużych rozmiarów przypinki, najczęściej okrągłego kształtu, świetnie sprawdzają się do promowania wydarzeń, usług, produktów czy firm. Przypinki mają szerokie zastosowanie i jednocześnie nie są kosztowne, bo porządny produkt można zamówić w cenie poniżej złotówki za sztukę.

Jednak jako, że zainteresowanie przypinkami w ostatnich latach wzrosło na rynku pojawiło się również coraz więcej tanich przypinek, które rozpadną się szybciej niż się spodziewamy. Jak nie dać się oszukać i nie kupić przysłowiowego kota w worku? Potrzebna jest odrobina wiedzy o przypinkach.

Po pierwsze, solidne przypinki powinny być wykonane z aluminium. Dzięki czemu będą one zarówno lekkie jak i odporne na rdze. Tanie podróbki często wykonywane są z metalu oraz plastiku. Plastikowe przypinki, jak łatwo się domyślić, są bardzo łamliwe. Z kolei metalowe przypinki są bardzo podatne na rdzę. Spacer na niewielkim deszczu wystarczy do tego by przypinka stała się bezużyteczna.

Kolejnym elementem, na który należy zwrócić uwagę to specjalna folia pokrywająca przypinkę. Bez niej przypinka, a właściwie umieszczona na niej grafika, będzie bardzo podatna na zdzieranie. Przez to nasza reklama z pewnością nie dotrze do wielu osób i nie będzie zbyt skuteczna. Ostatnie rzecz to grafika. Powinna być ona ostra i wyraźna, tak by rzucać się w oczy. Tylko wtedy zadbamy by nasza reklama charakteryzowała się odpowiednio wysoką skutecznością.

Kupując przypinki warto zatem uważać. Jak wszędzie można się natknąć na firmy, które spróbują wcisnąć nam tańszy, ale wątpliwej jakości produkt. Po przeczytaniu tego artykułu możesz być jednak spokojny – Ty już nie dasz wystrychnąć się na przysłowiowego dudka. Pamiętaj tylko o trzech rzeczach: materiał, z którego wykonana jest przypinka, ochronna folia zabezpieczająca oraz wysoka jakość druku. Wszak to od jakości kupionych przez Ciebie przypinek będzie zależeć skuteczność Twojej reklamy.